Ładowanie...

O nas

REDITUS - Firma Szkoleniowo-Rachunkowa.

REDITUS

Działamy na terenie małopolski, w miejscowości Skrzyszów obok Tarnowa.

Oferujemy innowacyjne metody szkolenia, videokonferencje, posiadamy do Państwa dyspozycji filmy szkoleniowe, również w wersjach obcojęzycznych. Nasza sala konferencyjno-szkoleniowa wyposażona jest we wszelkie niezbędne narzędzia do profesjonalnego przeprowadzenia szkoleń (projektor, tablica interaktywna, fantom dorosły do przeprowadzenia ćwiczeń z zasad pierwszej pomocy, fantom dziecko, defibrylator AED...). Miejsce przeznaczone do wykładów, dysponuje własnym cateringiem oraz miejscami hotelowymi w jednej atrakcyjnej lokalizacji. Posiadamy wszelkie uprawnienia do świadczenia usług księgowych oraz szkoleń z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Serdecznie zapraszamy.

KOMPETENCJE
Dyplom ukończenia Akademii Ekonomicznej w Krakowie – na kierunku: Zarządzanie i Marketing, w zakresie rachunkowości – Magister.
Studia Podyplomowe im. Tadeusza Kościuszki w Krakowie, Centrum Szkolenia i Organizacji Systemów Jakości – „Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy”.
Certyfikat księgowy nr 25045/2008 z Ministerstwa Finansów – uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Uprawnienia Starszego Inspektora ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
Specjalista ds. BHP, który uprawnia do prowadzenie szkoleń z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy).
Cetryfikat Nr AW-BHP/2012/CJ/1707 – Auditora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.
Certyfikat Asystenta Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy nr 343 (DA/ABHP-PK-K-02/S/2012), upoważaniający do pracy związanej z wdrażaniem, utrzymywaniem i doskonaleniem systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w organizacji.
Uprawnienia Auditora Wewnętrznego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności ISO 22000, HACCP, IFS, BRC - umożliwia prowadzenie auditów wewnętrzych w firmach produkcyjnych, w których obowiązują w/w normy.
Zaświadczenie o ukończeniu kursu pedagogicznego, uprawniającego do prowadzenia szkoleń w zakresie BHP (NR 160/2011/12/KP/BHP).

I inne...
Nasi Klienci